Флексографічні та ротогравюрні фарби під ламінацію із використанням широкого спектру пакувальних матеріалів.

 

Біла фарба для ламінації

— Розроблена для флексо та рото друку по різноманітним пакувальним матеріалам. У складі фарби використовуються білі пігменти європейських компаній

— Стандартна Фарба біла для ротогравюрного друку з відмінними друкарськими властивостями, чудовим розтіканням по матеріалу, сприяє стабільній і довготривалій роботі друкарського валу із стабільним фарбоперенесенням

— Фарба біла для ротогравюрного друку для реторт упаковки з чудовими ламінаційними властивостями (може також застосовуватися для екструзійної ламінації), високою білизною і укривистістю, сприяє стабільній і довготривалій роботі друкарського валу із стабільним фарбоперенесення

— Фарба біла для флексографічного друку з чудовими ламінаційними властивостями, з високою білизною і укривистістю. Витримує кип’ятіння і стерилізацію. Чудово підходить для виготовлення пакування для кетчупу, соусів, гірчиці, фарби для волосся, хімії.

 

Фарби під ламінацію

Фарби кольорів тріади CMYK, базових кольорів каталогу Pantone. На Ваше замовлення буде виготовлено фарбу будь-якого кольору з каталогу Pantone, з необхідними технологічними властивостями і потрібної Вам пігментації. Усі фарби характеризуються високим блиском і чудовою якістю друку, високою насиченістю, низьким вмістом залишкового розчинника в пакуванні.

— Серія фарб середньої пігментації для реверсного друку під ламінацію (флексо / рото) із використанням широкого спектру пакувальних матеріалів. Може бути використана і для поверхневого друку, але з додаванням спеціальних добавок (воскова паста, каталізатор).

— Високопігментована серія фарб для реверсного друку під ламінацію (флексо / рото) із використанням широкого спектру пакувальних матеріалів. Може бути використана і для поверхневого друку, але з додаванням спеціальних добавок (воскова паста, каталізатор).

— Високопігментована серія фарб для реверсного друку під ламінацію (виключно для ротогравюри) на основі розчинника. Вона розроблена для застосування в широкому діапазоні кінцевого використання, такого як легкі закуски, їжа, що підлягає кип’ятінню, косметичні пакети, пакування, що стерилізується і т.д.

— Високопігментована серія фарб для реверсного друку під ламінацію (виключно для ротогравюри) на основі розчинника. Вона розроблена для друкування пакування для кетчупу, соусів, гірчиці, фарби для волосся, хімії.