Фарба для прямого друку

 

Біла фарба для прямого друку

Флексографічні та ротогравюрні фарби під прямий друк для широкого спектру полімерних матеріалів.

— У складі фарби використовується білий пігмент європейських компаній. Завдяки використанню високоякісного білого пігментіу, фарби володіють чудовими друкарськими властивостями.

— Високопігментована біла фарба на основі нітроцелюлози, може використовуватися для друку по різноманітним матеріалам, має високу термостійкість, стійкість до заморожування, високий глянець, хорошу стійкість до сцарапування.

— Фарба використовується для друку по термозбіжним плівкам: ПВХ, ПЕТ-рукава, целофан з ПВдХ покриттям, лакована Al фольга.

 

Кольорові фарби під прямий друк

Фарби кольорів тріади CMYK, базових кольорів каталогу Pantone. На Ваше замовлення буде виготовлено фарбу будь-якого кольору з каталогу Pantone із необхідною пігментацією.

Фарбами нашого виробництва Ви якісно задрукуєте

  • поліетиленові пакети
  • упаковку під молочну продукцію
  • поліпропіленові мішки
  • інші види упаковки для харчової і нехарчової продукції

Окрім стандартних серій фарб ми пропонуємо індивідуальний підхід: фарбу з технологічними властивостями, яких вимагає саме ваше виробництво.

— Середньопігментована серія фарб для поверхневого друку із використанням широкого спектру пакувальних матеріалів.

— Високопігментована серія фарб для поверхневого друку із використанням широкого спектру пакувальних матеріалів.

— Спеціалізована високопігментована фарба на основі нітроцелюлози, що виготовлена по передовій технології для друку по термозбіжним плівкам: ПВХ, ПЕТ-рукава, Целофан з ПВдХ покриттям, лакована Al фольга.

— Високопігментована кольорова серія фарб, що може використовуватися для друку по різноманітним матеріалам, має високу термостійкість, стійкість до заморожування, високий глянець, хорошу стійкість до сцарапування.

— Фарба для упаковки під молочну продукцію, що володіє високими стійкісними характеристиками. Оскільки молочна продукція є агресивним середовищем по відношенню до фарби, а  ризик пошкодження упаковки з  молочною продукцією є завжди, саме тому, упаковка повинна бути задрукована якісною спеціалізованою фарбою.

— Фарба для упаковки поліпропіленових мішків має високу стійкість до стирання та сцарапування.

Фарба нашого виробництва  володіє усіма необхідними властивостями: високий рівень пігментації, висока стійкість до впливу молочних продуктів та води, висока стійкість до стирання, чудова якість друку та  блиск.

Використовується для друку на РЕ, ОРР, СРР, АІ фользі, мелованому папері та картоні.